Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя – побудова громадського суспільства, підпорядкування влади потребам та інтересам простих людей, повернення їм віри у демократичні та національні цінності.

 

Шмідт Віктор Федорович

БІОГРАФІЯ

Народився 28 вересня 1949 р. в м. Октябрьську, Башкирія.
Освіта вища, у 1980 р. закінчив Усть-Каменогорський будівельно-дорожній інститут, у 2000 р. - Кіровоградський технічний університет. У навчальних закладах отримав спеціальності інженера-механіка та спеціаліста з бухгалтерського обліку та аудиту. З 1995 р. – доктор філософії, академік Міжнародної академії людини.
"Строкова та понадстрокова військова служба, майстер, начальник дільниці, директор, генеральний директор, президент будівельної компанії.
Позапартійний. Блоком політичних партій “Блок Ющенка “Наша Україна” був висунутий кандидатом в депутати по одномандатному виборчому округу № 99.
Найприємніше у роботі - введення нових виробничих потужностей, відкриття нових робочих місць, заселення новосельців у нові житлові будинки, збудовані нашим концерном, спілкування з людьми, можливість допомогти їм.
Мета життя – побудова громадського суспільства, підпорядкування влади потребам та інтересам простих людей, повернення їм віри у демократичні та національні цінності.
В людях ціную чесність, порядність, відкритість, ініціативність, інтелект.
Мої життєві принципи: оптимізм, активність, віра в людей праці, робота заради добробуту нації".
Нагороджений орденами Святого Князя Володимира ІІ та ІІІ ступенів, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Лауреат Міжнародного рейтингу “Золота Фортуна”. Президентом України присвоєно почесне звання “Заслужений будівельник України”.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»